MŠ Uzavřena

UZAVŘENÍ PROVOZU ŠKOLY

OD 27. 2. 2021 DO 21. 3. 2021

Vážení rodiče,

na základě usnesení Vlády České republiky ze dne 26. února 2021 č. 200 o přijetí krizového opatření Vláda omezuje s účinností ode dne 27. února 2021 od 00:00 hod. do dne 21. března 2021 do 23:59 hod. mimo jiné:

  • provoz základních škol podle školského zákona, a to tak, že se zakazuje osobní přítomnost žáků na základním vzdělávání v základní škole, s výjimkou:
  1. základní školy při zdravotnickém zařízení,
  2. škol zřízených při zařízeních pro výkon ústavní výchovy nebo ochranné výchovy,
  3. individuální konzultace (pouze jedno dítě nebo žák, jeden pedagogický pracovník a případně zákonný zástupce),

s tím, že prezenční výuka musí probíhat v neměnných třídách dětí nebo žáků,

  • provoz mateřských škol podle školského zákona, a to tak, že se zakazuje osobní přítomnost dětí na předškolním vzdělávání v mateřské škole, s výjimkou mateřské školy při zdravotnickém zařízení,
  • provoz školních klubů a školních družin, a to tak, že zakazuje osobní přítomnost dětí, žáků a studentů a jiných účastníků na tomto zájmovém vzdělávání,

 

OŠETŘOVNÉ: informace o ošetřovném např. zde: https://www.cssz.cz/web/cz/aktualni-informace-k-osetrovnemu. Podle nových pravidel škola již nevyplňuje žádné potvrzení.

OBĚDY: všechny děti mají od pondělí obědy odhlášeny.

DISTANČNÍ VZDĚLÁVÁNÍ: distanční vzdělávání je povinné pro předškoláky. O tom, jakým způsobem bude probíhat, vás ještě budeme informovat.