Září 2020

Začíná škola a my mezi sebou vítáme nové kamarády: Adámka a Terezku. Seznamujeme se a začínáme Adama učit česká slovíčka, zatím totiž mluví jen anglicky. Obličeje své i kamarádů modelujeme z těsta, hrajeme si s kostkami i auty. Venku si užíváme babího léta nejen na školní zahradě, ale i v přilehlém okolí, objevujeme zajímavá zvířátka i rostliny. Zavítali jsme i k Partyšům na zahradu, kde pozorujeme život v jezírku, v mraveništi, pojmenováváme podzimní plody a trénujeme na lanové dráze. V lese lezeme po stromech, na zahradě s oblibou hrajeme na honěnou, softtenis nebo pozemní hokej. Ve školce zkoumáme přírodniny, trénujeme pohádky (nejoblíbenější je Boudo, budko), holky se starají o panenky a kluci ství stroje z dřevěné stavebnice.